PŘIDEJ SE K NÁM

STAŇ SE KURÝREM LEVITOO

DPP nebo IČO

Vydělávejte si peníze přes Levitoo, díky mobilní aplikaci a síti našich partnerů. Hledáme full-time kurýry na IČO i brigádníky na DPP.

Výplata každou středu

Nemusíte čekat celý měsíc než od nás peníze dostanete. Vyplácíme každý týden. Podle nás velký benefit.

Flexibilní pracovní doba

Můžete jezdit pro vybraného partnera a on-line si plánovat směny, nebo kdykoliv zapnout a vypnout appku a čekat na objednávky přepravy od nejbližších zákazníků.

fixní částka + objednávky

Jako jediná logisitcká platforma nabízíme fixní částku za odpracované minuty a k tomu oměny za jednotlivé objednávky.

Potřebujete jen mobilní telefon a dopravní prostředek

Díky mobilní aplikaci Levitoo Driver se můžete kdykoliv pustit do práce a přijímat zakázky. Rozvážet je možné s vlastním vozidlem, motorkou na kole nebo i pěšky. Můžete také využít služeb našeho Carsharingu, kde si můžete vozidlo bezstarostně půjčit třeba jen na pár hodin.

Doručování pro LEVITOO MARKET

V tuto chvíli hledáme partnerské kurýry pro Levitoo Market v ulici Sokolská na Praze 2. Doručujete pouze z tohoto místa. Můžete doručovat s vlastním autem, motorkou, kolem i pěšky nebo vám vozidlo pronajmeme. Nabízíme: fixních 120 Kč/h + 22,5 Kč za vyzvednutí + 14,4 Kč/km + 22,5 Kč doručení žádné provize z výdělku. směny 4, 8 nebo 13 hodin, plánování on-line přes aplikaci. výplaty týdně. Přidejte se k nám, Tým Levitoo Czechia!

Doručování přes LEVITOO DRIVER

Díky aplikaci Levitoo Driver se můžete kdykoliv připojit a přijímat objednávky přepravy od nejbližších zákazníků. Tento režim můžete kombinovat i s plánováním směn pro konkrétního partnera.